Zima odmrozi Twój kościsty tyłek

01/02/2012 § Dodaj komentarz

Dziś pierwszy  dzień z trwającej wiecznie gehenny codziennego pisania. Jest co prawda 11.00, a powinnam to robić zaraz po wstaniu z łóżka, lecz z braku laku… Pisanie o świcie będzie cholernie trudne, bo rano chce mi się spać jak nigdy, a miejskie kolejki nie czekają. Chyba, że akurat to ja będę na peronie punktualnie, przytupując i trzeszcząc wręcz z zimna. Wtedy jest gwarancja, że albo konduktorowi zechce się przymarznąć do szyn, padnie elektryka lub po prostu stary niemiecki grat pociągu nie zechce pracować tego dnia, wystosowując kategoryczne żądanie o natychmiastowym przeniesieniu na zasłużoną emeryturę.

Ale co mi z tego? Jako posiadaczka dość kościstego ciała nie mam tych wielkich powierzchni tłuszczu, pod którymi mogą się skryć i ogrzać inne panie. Po cholerę ja głupia wylewam siódme poty na siłowni. Chciała baba, to ma! Niech teraz marznie przy -30 stopniach!

Oto odkryłam wymówkę, która zamknie usta każdemu wrednemu facetowi, dopytującego swoją małżonkę, czy nie przeszkadza jej ta nowa, ważąca 20 kg fałdka, którą śmiał zauważyć na jej wysmukłym boku. „To zapas na zlodowacenie, gdzie takie chuchra jak Ty przestaną istnieć, zamarzną gdzieś w drodze  do schronu, a my, najlepiej przystosowane, będziemy rządzić światem!”

Tylko pytanie, jak długo. Cholesterol działa skuteczniej niż mróz.

Czy naprawdę warto tuczyć się na wypadek Apokalipsy?

Drogie Panie, chodzimy po schodach, raz, raz, raz! Bo od kęsa czekolady słodszy jest widok własnych stóp, a nie tylko brzuch, brzuch i brzuch, do znudzenia.

Run For Your Lives!

Reklamy

Tagged: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Zima odmrozi Twój kościsty tyłek at Przetrwanie to za mało!.

meta

%d blogerów lubi to: